Běh zámeckou zahradou 58. ročník

V sobotu 4.září se uskutečnil již 58. ročník Běhu zámeckou zahradou. V krásném prostředí parku za krásného počasí se tentokrát sešlo 90 závodníků od těch nejmladších (tříletých) předškoláků po seniory nad 60 roků v celkem osmnácti kategoriích. V průběhu odpoledne nebyl  tentokrát vytvořen  žádný nové traťový rekord. Pohár vítěznému muži a ženě předal člen rady města pan Josef Kolman.

Organizátoři – Sokol Lysá nad Labem a Klub českých turistů děkují také společnosti KOVONA a.s. Lysá nad Labem za finanční pomoc při zajištění této akce a také městu Lysá nad Labem, mimo jiné za krásné  poháry pro vítěze kategorie mužů a žen..

Příští, 59. ročník se pravděpodobně uskuteční v sobotu dne 3.září 2022. Zveme Vás!