Přehled článků

JUBILEJNÍ 25. SOKOLSKÝ TRIATLON

Začátkem května se v naší Sokolské jednotě naplno rozběhly přípravy na 25. ročník Sokolského triatlonu. A protože se jedná o otevřený závod, chceme Vás všechny – závodníky i začátečníky či borce zralého věku, kteří ještě neházejí flintu do žita, pozvat na start tohoto tradičního závodu. Nebojte se přijít závod vyzkoušet a třeba se jen poměřit s kamarády. Triatlon se i letos odehraje na tratích v blízkém okolí našeho města. Plavání (0,6 - 1km) - jezero Ostrá, Cyklistika - silnice (35 km) – Ostrá, Lysá n/L, Sojovice, Předměřice, Čihadla, Stará Lysá, Lysá n/L, Běh (7km) – Lysá n/L – Hrabanovská černava – Lysá n/L. Zázemí závodu s 2. depem bude opět v areálu TJ Sokol na Husově náměstí. Stejně jako loni bude v rámci závodu vypsána podkategorie pro závodníky s příslušností do Lysé nad Labem o titul ŽELEZNÝ LYSÁK. Tak neváhejte a přijďte si to vyzkoušet.

25. ročník se koná v neděli dne 19. června 2016. Závod staršího žactva (ročník 2002 – 2005) proběhne na uzavřené trati v Ostré. Odpoledne, po skončení závodu, uspořádáme přátelské posezení pro všechny účastníky a jejich doprovod v areálu sokolovny. Podrobné informace a propozice najdete na internetových stránkách naší jednoty www.sokol-lysa.cz.

Letní soustředění SG Sokol Lysá n.L. - 2009